Garanti Şartları

1. Lale Cangal satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde veya Fatura da belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.

 
2. Garanti süresi modele bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı bozulması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.

 

3. Bozulan ürünün azami tamir süresi, Lale Cangal’a bildirim tarihinden itibaren başlar ve 30 iş günüdür.Kopup kaybolan ürünlerden marka kesinlikle sorumluluk kabul edemez.


4. Ürünün herhangi bir şekilde onarıma ihtiyacı olursa onarımı Lale Cangal tarafından yapılacaktır. 

5. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dahilinde bir yıl içerisinde, ayni ürünün aynı sebeple ikiden fazla bozulması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında sırasıyla satıcı, bozulmanın tamir edilemeyeceğini belirlerse, müşteri ücretsiz olarak malın değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.


6. Ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arızalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma, yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca varsa garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir. 

7. Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir. 

Designe and handcrafted by Lale Cangal.