Gizlilik Kuralları

GİZLİLİK KURALLARI, SİTE KULLANIM ŞARTLARI VE İLETİŞİMLER İLE KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRMELER

www.lalecangal.net (“Site”) adlı internet sitesinden sipariş vermek sureti ile alışveriş yapan üye ve müşterilerin Site’ye vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirlenen kurallara uyulması şarttır.

  • Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşteri ve üyelerin üyelik bilgileri, kişisel bilgileri ve e-mail adresleri hiçbir nedenle hiçbir muhataba açıklanmaz ve kullanılmaz.
  • Müşteri ve üyelerin e-mail adreslerine önceden rızaları alınmak şartıyla Sitemiz ve ürünleri hakkında tanıtım ve kampanya haberleri gönderilecektir.
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan LaleCangal sorumlu değildir.
Designe and handcrafted by Lale Cangal.