İade şartları

İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@lalecangal.net sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0544 4541212 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

 1. Satın almış olduğunuz ürünleri açılmamış, hiç kullanmamış, darbe almamış olarak teslim tarihinden itibaren on ( 10 ) günlük süre içinde neden belirterek eksiksiz bir şekilde iade edebilirsiniz fakat bu durumda satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedeli tüketiciye yansıtılır. Veya başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.
 2. Kişiselleştirilmiş ürünler kişiye özeldir, iade veya değişim yapılamaz.
 3. Kusurlu ve ayıplı ürünlerde herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın (on) 10 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin iadesi olmaz.
 4. Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise ürünün ambalajına zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Sevkiyat sırasında üründe meydana gelmiş bir hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. 
 5. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden LaleCangalJewellery sorumlu tutulamaz.
 6. Ürünün iadesi için, fatura ile birlikte LaleCangalJewellery iletişim adresine gönderim yapmalısınız.
 7. İade işleminde kargo bedeli müşteriye aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa Lale Cangal tarafından ürün değişimi ve muhasebe tarafından ödeme iade işlemleri takip edilecektir. 
 9. Ürünü adresimize kargo firması ile geri gönderirken orijinal kutu zarar görmeyecek şekilde gönderilmelidir.
 10. Havale ile yapılan ödemeler 1 hafta içerisinde, Kredi kartına yapılan iadeler 1- 3 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
 11. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir.
 12. Kurum adına düzenlenen faturalar ,tüketici tarafından  iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
 13. İade Faturası, gönderim ücreti hariç kesilmelidir (ürün fiyatı TL + KDV)
Designe and handcrafted by Lale Cangal.